Funny Sayings

Funny Sayings 1

Śmieszne przysłowia aplikacja jest wspaniałym źródłem najbardziej popularnych zabawne powiedzonka dzwonki.

Śmieszne przysłowia aplikacja jest wspaniałym źródłem najbardziej popularnych zabawne powiedzonka dzwonki.

Śmieszne przysłowia aplikacja jest wspaniałym źródłem najbardziej popularnych zabawne powiedzonka dzwonki. Jest to jedno głupie dźwięki aplikacja, która oferuje najlepsze dzwonki uczynić cię szczęśliwą, pozytywny i uśmiechnięty. Teraz możesz ustawić inny najnowszy dzwonek na telefon komórkowy, zestaw śmieszne sms lub śmieszne powiadomienie gorącą ton. To zabawne powiedzonka aplikacja jest zabawna kolekcja zabawnych powiedzeń pudła dzwonek telefonu komórkowego, jak zabawne efekty dźwiękowe, zła laughscrazy helu głosem i wielu innych zabawnych i śmiesznych dowcipów figle dla dzieci.

Wszystkie te krótkie zabawne powiedzonka i zabawne głosy końcu zrobić prawdziwy showman od ciebie, osobę, która zawsze wygląda na jasną stronę życia. Sprawdź, Android lub tablet różni się od innych z naszych darmowych zabawne powiedzonka melodii, takich jak wilk gwizdka, remix głosem, czarownica uśmiechem i wielu innych. Aplikacja zawiera również funny baby fajne dźwięki czarownica może być stosowany jako doskonały dowcip dla swoich dzieci, ich śmiech z wielkim śmieszne dźwięki śmiechem. Pobierz to zabawne powiedzonka aplikacji i aby dzień znacznie lepiej i pozytywne. Z zabawnych powiedzeń góry dzwonki będziesz śmiać, gdy dzwoni telefon z psem lub kotem fortepianu dźwięki lub gdy otrzyma jakieś zabawne fart sms dźwięku, lub gdy śmieszne alarm dzwoni do budzenia w nocy. Ciesz darmowe szczęśliwy Zabawna aplikacji, akcje zabawne śmiech i zrobić uśmiechy ze swoimi znajomymi i baw się dobrze! Jedno kliknięcie na klawiaturze smartfona i najlepsze zabawne powiedzonka są twoje. Można tu znaleźć indian krzyk, szalony mówić, helu głos, kreskówki Chichen i wiele więcej.

To niesamowite darmo Android aplikacja jest podzielony na dwie części. Pierwsza część obejmuje najnowsze dzwonki, które można zainstalować jako dzwonek lub przypisać fajne dzwonki do każdego z kontaktów! Następna sekcja zawiera niesamowite dźwięki sms i dźwięki powiadomień. Po odsłuchaniu wszystkich dzwonki i melodie można oddzielić najlepsze dzwonki do ulubionych folderów. Nie zapomnij użyć więcej przycisk apps, aby zobaczyć, co jeszcze oferujemy dla Ciebie i pamiętaj, aby zawsze mieć najlepsze dźwięki dla urządzenia z systemem Android!

Główne cechy:

Ustaw jako dzwonek

Asign do kontaktów

Wybierz ulubione

Ustaw jako dźwięk wiadomości, powiadomienia lub alarmu

Dźwięk używane w aplikacji są na licencji domeny publicznej i / lub kreatywny licencji Commons

Aplikacja jest testowana na wielu urządzeniach z systemem Android

— Muzyka i radio —

Funny Sayings

Download

Funny Sayings 1